עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

הליך תביעת ביטוח סיעודי

המודעות לחשיבות של פוליסת ביטוח סעודי טובה ומתאימה, היא גבוהה ויותר ויותר אנשים, משלמים סכומים כסף גבוהים, מדי חודש, בכדי לזכות בשקט נפשי מסוים, בידיעה שגם אם הם ימצאו את עצמם יום אחד במצב סיעודי, הם עדיין יוכלו להמשיך ולחיות בכבוד. העניין הוא שמה שאותם אנשים אולי לא לוקחים בחשבון, זה המלחמות אותן הם עתידים לנהל מול חברות הביטוח, ביום בו הם יזדקקו יהיו זכאים לקבלת אותם הכספים.

אדם המוגדר במצב סיעודי, זקוק לעזרה תמידית בביצוע הפעולות היומיומיות – אכילה, הלבשה, רחצה, הליכה ושליטה בסוגרים. סיוע שכזה, כמובן עולה כסף ולמרות שיש סיוע הניתן מטעם ביטוח לאומי. עדיין בכדי לקבל את הטיפול המקיף והמקצועי ביותר, על בסיס יומיומי, קיימת חשיבות גבוהה שלאותו אדם יהיה גם ביטוח סיעודי אותו הוא יוכל להפעיל.

כאמור, אם תהליך תביעת ביטוח סיעודי, אכן היה מסתכם במילוי של טפסים והמצאת האישורים הרלוונטיים, לא הייתה בעיה. העניין הוא, שבמקרים רבים, חברות הביטוח מערימות קשיים רבים על התובעים, מה שגורם במקרים רבים להרמת ידיים מצד התובעים – ברוב המקרים, הם בני המשפחה הקרובים של בעלי הפוליסה. בכדי לא להגיע למצב שכזה, קיימת חשיבות גבוהה להסתייע בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום תביעות הביטוח, המכיר לעומק את חברות הביטוח השונות ומחזיק בכלים המקצועיים אשר יאפשרו לו ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולוודא שהוא יעבור בצורה הטובה והמקצועית ביותר האפשרית – כמובן, שתהליך תביעת ביטוח סעודי מוצלח, הוא תהליך שבסופו תקבלו את מלוא סכום הכסף המגיע לכם בהתאם לפוליסה.

אם גם אתם עומדים לקראת תהליך של תביעת ביטוח סיעודי ומעוניינים להבטיח שתהליך הזה יסתיים על הצד הטוב ביותר – עו"ד שוקי בלנגה, יהווה את הכתובת הנכונה עבורכם. לעו"ד בלנגה ניסיון של שנים רבות בטיפול בתביעות ביטוח בכלל ובתביעת ביטוח סיעודי בפרט. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד בלנגה ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית, במהלכה תיבדק הפוליסה, עילת התביעה ובהתאם יתבצעו השלבים הבאים, בדרך לקבלת מלוא גובה הפיצויים המגיעים לכם.