עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

הליך ההתנהלות מול הביטוח הלאומי

אנשים רבים זכאים לקבלת כספים מביטוח לאומי – כאשר לצורך קבלת הכספים אשר מגיעים להם, על אותם אנשים להגיש בשלב הראשון תביעה לביטוח לאומי.
הסיבות לתביעה יכולות להיות שונות ומגוונות ובין היתר – נכות כללי, תאונת עבודה, מחלת מקצוע או אפילו במקרים של שמירת הריון.
מי שלא התמודד בעבר עם מקרים כאלו, עלול לחשוב שבכדי לקבל את הכסף המגיע לו, הוא רק צריך למלא את הטפסים היעודים ואז הדרך לקבלת הכספים תהיה סלולה ומובטחת.
כמובן, שמדובר בחשיבה מוטעית מכיוון שמדובר בהליך הרבה יותר מורכב. על מגיש התביעה לביטוח לאומי, לספק הוכחות רבות הן לגבי מצבו הרפואי והן לגבי הסיבות אשר הביאו אותו למצב הזה – וכמובן, גם את הקשר ביניהם. בכדי לעשות כן, יש צורך לעבור הליכים בירוקרטים רבים ולא פשוטים, כאשר לא תמיד ניתן לצלוח את הדרך הזאת לבד.

במקרים רבים, בכדי לעבור את הדרך ולקבל את הכספים המגיעים, קיימת חשיבות גבוהה להיעזר בשירותיו של עורך דין ביטוח לאומי. עורך דין ביטוח לאומי יוכל לייעל ולקצר את התהליכים השונים עבור התובע. בנוסף, תפקידו של עורך הדין, הינו בעל חשיבות רבה גם במקרים בהם הביטוח הלאומי דוחה מסיבות כאלו ואחרות את התביעה או מקבל החלטה לשלם לתובע סכום כסף נמוך יותר מהסכום אשר מגיע לו בפועל. כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות של עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח לאומי, קיימת חשיבות לבחור את אותו עו"ד בצורה מושכלת ומוקפדת ולוודא, שיש ברשותו את הכלים, הידע והיכולת להשגת התוצאות המבוקשות.

אז במידה וגם אתם מוצאים את עצמכם בהליך תביעה מול ביטוח לאומי שהולך ומתמשך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד ביטוח לאומי שוקי בלנגה. עורך דין שוקי בלנגה הינו עורך דין בצפון, בעל ניסיון רב בטיפול בתביעות ביטוח לאומי ובתביעות של חברות הביטוח. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד בלנגה כבר היום ולקבל שירות ייעוץ משפטי מקצועי אשר יסייע לכם לצלוח בצורה הטובה ביותר את הליך התביעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *