עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

ההתנהלות בעת הגשת תביעת נכות כללית

ההנחיות עבור אדם אשר רוצה להגיש תביעת נכות כללית לביטוח לאומי, הן למלא טופס אשר נקרא: טופס תביעה לקצבת נכות והצהרה למחלקת הביטוח והגבייה. לאחר שממלאים את הטופס, יש להגיש אותו לסניף הביטוח הלאומי אשר קרוב למקום המגורים – ניתן להגיע לשם בפועל או לשלוח בדואר או בפקס. לטופס הזה, צריך כמובן לצרף, מסמכים רפואיים, אישורי עבודה ואישורים לגבי שכר ממקומות העבודה.
עד כאן, זה נשמע פשוט, או לפחות לא מורכב מדי – אפשר אולי אפילו לטעות ולחשוב שתוך זמן קצר אחרי שליחת המסמכים, מלוא גובה הפיצוי המגיע, כבר יכנס לחשבון הבנק שלכם. אז טעות בידיכם, ראשית כל, התהליך של מילוי הטופס אינו פשוט כפי שהוא יכול להישמע ובמקרים רבים, תתבקשו למלא אותו מחדש. בנוסף, יהיה עליכם לספק מגוון רחב של מסמכים ואישורים – במקרים רבים, הדרך להשגתם תהיה כמעט ובלתי אפשרית.

עכשיו, יש להביא בחשבון שבהמשך ההתנהלות שלכם מול הביטוח הלאומי, אתם עתידים להיות מוזמנים לוועדות, אשר ייעודן לקבוע את אחוזי הנכות שלכם. גם את הוועדות הללו לא פשוט לעבור וחשוב להגיע אליהן מוכנים.
בסופו של דבר, הדרך לקבלת הכספים המגיעים מבטוח לאומי, היא דרך ארוכה ומורכבת שלא תמיד פשוט או בכלל ניתן לעבור אותה בהצלחה, ללא קבלת ייעוץ או סיוע מתאים. מהסיבה הזאת, אנשים רבים עושים מעשה ובוחרים להיוועץ בעורך דין ביטוח לאומי, אשר תפקידו ללוות אותם לאורך כל הדרך, עד לקבלת הכספים המגיעים להם.

עורך דין שוקי בלנגה, הינו בעל ניסיון של שנים רבים בליווי לקוחות בתביעות ביטוח לאומי. עורך הדין בלנגה, צבר עם השנים מוניטין ושם בתחום זה וברזומה שלו, ניתן למצוא לקוחות רבים אשר קיבלו את מלוא גובה הפיצויים מהביטוח הלאומי.
כך שבמידה ואתם מחפשים עורך דין ביטוח לאומי בצפון – עורך דין בלנגה יהווה את הכתובת עבורכם. הניסיון, ההיכרות המעמיקה עם הביטוח הלאומי והכלים המקצועיים אשר ברשותו, מאפשרים לעורך הדין להציע את השירותים הטובים ביותר האפשריים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *