עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

ההליכים של תביעות ביטוח תאונות אישיות

סביר להניח שעד שרכשתם את פוליסת ביטוח התאונות האישיות שלכם עברתם כברת דרך. כשמדובר בתחום זה, כל אחת מחברות הביטוח מציעה גובה כיסוי ביטוח שונה ובהתאם לכך, גם העלויות הפוליסה שונות – לכן, רוב האנשים עושים עבודת סקר מעמיקה בטרם הם בוחרים את הפוליסה המתאימה.
אם חשבתם שברגע שבחרתם את הפוליסה המתאימה והתחלתם להפריש לטובתה כספים מדי חודש, זה אומר שאתם יכולים להיות רגועים בידיעה שיום אחד, בעת הצורך תקבלו את המגיע לכם – רוב הסיכויים שאתם טועים.
כי גם אם השקעתם ברכישת פוליסה אשר מעניקה לכם את הכיסוי המתאים והטוב ביותר – כאשר מגיע הרגע למשוך את כספי הביטוח המגיעים לכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם מהמורות לא צפויות בדמותם של קשיים אותם תערים עליכם אותה חברת ביטוח ממנה רכשתם את פוליסת ביטוח התאונות האישיות.

מרבית פוליסות ביטוח תאונות אישיות מפצות בגין מקרים כגון: אובדן כושר עבודה, מוות הנגרם כתוצאה מתאונה, נכות חלקית ונכות לצמיתות. יחד עם זאת, גם אם חלילה אחד המקרים הללו יהווה יום אחד את נחלת חלקכם לא בטוח שאותה החברה דרכה אתם מבוטחים תמהר להעביר לכם את הכספים המגיעים לכם.
חברות הביטוח עושות שימוש במגוון רחב של דרכים בכדי לגרום לעיכוב או לדחות לגמרי את מתן הכסף.
בכדי לא למצוא את עצמכם מתמודדים עם מפח נפש כתוצאה מדחיית התביעה, כדאי לשים לב כבר בשלב חתימת הפוליסה לרשימת החריגים ולתאריכי ההתיישנות של הפוליסה.
מעבר לכך, ההמלצה היא לפנות לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום של תביעות ביטוח תאונות אישיות, אשר יוכל לסייע לכם בדרך לקבלת הכספים המגיעים.

אם גם אתם נמצאים בהליך ארוך ומתמשך של תביעת ביטוח תאונות אישיות. אם גם אתם מתמודדים עם קשיים וסחבת מצד חברת הביטוח – אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין
שוקי בלנגה.
עו"ד שוקי בלנגה, הינו בעל ניסיון רב בייעוץ וליווי לקוחות הנמצאים בתהליכי תביעת ביטוח. באמצעות הידע והכלים המקצועיים שברשותו יוכל בלנגה לקצר עבורכם את הדרך וללוות אתכם כל הדרך עד לקבלת מלוא סכומי הכסף המגיעים לכם בהתאם לפוליסה אשר ברשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *