עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

הדרך לקבלת פיצויים לאחר תאונה

אז נכון שרוב אנשים עושים כל אשר ביכולתם בכדי להימנע ממעורבות בתאונות – אך מה לעשות שיש דברים שאינם תלויים רק בנו. כחלק מכך, אנשים רבים רוכשים פוליסת ביטוח תאונות אישיות, בכדי להבטיח שבמידה והם חלילה ימצאו את עצמם מעורבים בתאונה – הם ו/או בני משפחתם יוכלו לקבל פיצוי כספי אשר יסייע להם להתמודד עם הפגיעה. העניין הוא, שבמציאות שלנו, זה שיש לכם פוליסת ביטוח תאונות אישיות ואתם זכאים לקבלת פיצוי כספי, לא מבטיח שתקבלו את הכסף – בטח לא בדרך קלה ומהירה. לכן, קיימת חשיבות גבוהה לדעת כיצד לגשת לתהליך תביעת הביטוח ולתכנן בקפידה כל צעד בדרך לקבלת הפיצויים המגיעים בעקבות התאונה.

פנייה לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום של תביעות ביטוח, תהווה צעד נבון עבור כל מי שעומד לפני תביעת ביטוח. עורך דין מנוסה, ידע לייעץ לכם אם אכן תביעת הביטוח מוצדקת והפוליסה מכסה את סוג התאונה או הפגיעה ממנה אתם סובלים – לפעמים, יש בפוליסה אותיות קטנות שמי שלא בקיא בתחום, יכול לפספס אותן. במידה והתביעה אכן מוצדקת, עורך הדין יסייע ללקוחותיו למלא את כל הטפסים הרלוונטיים ולהגיש את המסמכים המתאימים לחברת הביטוח. הוא ידע כיצד להתמודד עם עיכובים ודחיות שונות מטעם חברת הביטוח והוא ילווה את לקוחותיו עד לשלב  בו הם יקבלו את כל הפיצויים המגיעים להם במלואם.

עורך דין תביעות ביטוח שהינו איש מקצוע בעל ניסיון, יהיה בעל היכרות עם אופן ההתנהלות של חברות הביטוח ובעל ידע כיצד לתכנן מראש כל צעד המהווה חלק מתביעת ביטוח. עורך דין שכזה ידע להתמודד עם כל עיכוב, תירוץ או דחייה של חברת הביטוח והלקוחות שלו יוכלו להיות רגועים בידיעה שהם עתידים לקבל בסופו של דבר את כל הפיצויים המגיעים להם על פי הפוליסה שברשותם. אז במידה וגם אתם תרים אחר עורך דין תביעות ביטוח – אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין שוקי בלנגה. עו"ד בלנגה הינו עורך דין המתמחה בפיצוי נפגעי תאונות ומקפיד ללוות את לקוחותיו לאורך כל השלבים עד לקבלת הפיצוי במלואו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *