עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

הגשת תביעות ביטוח והקשיים בתהליך

חברות הביטוח הפרטיות מחויבות לקבוע לעצמן מערכת כללים אשר ייעודה ליישב תביעות ולטפל בכל פניה מטעם הלקוחות שלה. כך יוצא שכל מי שמעוניין להגיש תביעת ביטוח, במטרה לקבל את הפיצויים שמגיע לו בהתבסס על פוליסה אותה רכש מחברת ביטוח מסוימת. יוכל להיכנס לאתר האינטרנט של אותה חברת ביטוח ולקבל הנחיות מפורטות לגבי אופן הגשת התביעה. העניין הוא שגם אנשים, אשר עוקבים אחרי כל ההנחיות אשר ניתנו על ידי חברת הביטוח, ממלאים את הטפסים בצורה מדויקת ומצרפים את כל המסמכים אותם הם מתבקשים לצרף, עתידים להיתקל בקשיים המוצבים על ידי חברות הביטוח. הקשיים יכולים לבוא לידי ביטוי בצורות שונות כמו: בקשות של טפסים נוספים, מעבר למה שצוין באינטרנט, דחיות שונות עם תירוצים שונים וכן הלאה.. כמובן, שדחייה של פוליסה יכולה להיות מוצדקת, אבל היו מקרים בהם דחייה שהתקבלה התבררה בדיעבד כלא מוצדקת.

מהסיבות הללו, ההמלצה להגיע להליך תביעת חברת ביטוח ברמת מוכנות גבוהה – כמובן, שחשוב לעקוב לעומק לגבי הדרישות שלהם בהליך התביעה ולבצע כל דרישה בצורה מדויקת ומלאה – מי שמתקשה בהגשת הבקשה, חשוב שיפנה כבר בשלב זה לעורך דין תביעות ביטוח, אשר יכול להיות לו לעזר כבר בשלב הזה. במידה ומתקבלות דחיות או בקשות מיוחדות מטעם חברת הביטוח, חשוב מאוד לוודא שאכן יש הצדקה לאותה הדחייה או לאותה הבקשה וכמובן, לא להרים ידיים לפני שפונים לעורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, אשר בכוחו לסייע לכם לעבור את התהליך ולהתמודד עם הקשיים השונים בדרך לקבלת מלוא גובה הפיצויים המגיעים מחברת הביטוח.

 הגשת תביעת ביטוח יכולה להיות תהליך מורכב, אשר מתפרש על פני זמן ארוך ולא מוביל לתוצאות. אם אתם מרגישים שאתם נמצאים בתהליך שכזה או שאתם מעוניינים לקבל סיוע מקצועי כבר בשלבים הראשוניים של בחינת הפוליסה והגשת התביעה – אתם מוזמנים ליצור קשר עם שוקי בלנגה – עורך דין תביעות ביטוח בצפון. עורך דין בלנגה ילווה אתכם לכל אורך התהליך ובכל שלביו וזאת עד לקבלת מלוא גובה הפיצויים אשר מגיעים לכם לפי הפוליסה.