עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

ביטוח תאונות אישיות – נשמרים מהעתיד לבוא

לאף אחד מאתנו אין דרך לדעת מה יקרה לנו במהלך חיינו – ישנם רגעי אושר גדולים ומשמחים שמחכים לנו בהמשך הדרך וישנם גם סיטואציות פחות נעימות ולא צפויות אשר עלולות להוות את נחלתנו. אז בכדי להגן על עצמנו ועל בני משפחתנו, מפני כל מקרה, אנחנו מוציאים מדי חודש סכומי כסף לא מבוטלים עבור פוליסות ביטוח וביניהן גם ביטוח תאונות אישיות. הרי, גם אם אנחנו האנשים הכי זהירים בעולם, אנחנו עדיין חשופים לתאונות אשר עלולות לקרות שלא באשמתנו. פוליסת ביטוח, כך אנחנו חושבים, תאפשר לנו ולבני משפחתנו לשמור על רמת חיים, גם במקרים בהם תיפגע היכולות שלנו לפרנס.
מה שאנחנו לא לוקחים בחשבון, זה את העובדה שלא בטוח שאם וכאשר חלילה נהיה מעורבים בתאונה ונהיה זכאים לכסף, בהתאם לתנאי הפוליסה – רוב הסיכויים שחברת הביטוח תציב לנו  דרך חתחתים קשה ומתישה בדרך לקבלת הפיצויים.

חברות הביטוח נוהגות להציב קשיים ולעכב את תביעות הביטוח המוגשות נגדן. יש להן שיטות שונות, בהן הן עושות שימוש בכדי להקשות על התובעים. כך יוצא שאנשים רבים מוצאים את עצמם מרימים ידיים במהלך הדרך – זה לא פשוט להתמודד גם עם הנכות שנגרמה להם ובנוסף, להתמודד במקביל גם עם מיני עיכובים וטרטורים מטעם חברת הביטוח. אז בכדי להימנע ממצב כזה ולעבור את אותה תביעת ביטוח תאונות אישיות בצורה מהירה – תוך דילוג קליל מעל ערימת הקשיים והעיכובים. קיימת חשיבות גבוהה להיעזר בשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח.

עורך דין תביעות ביטוח אשר מתמחה באופן פרטני בנושא של תביעות ביטוח תאונות אישיות, יוכל ללוות את מגישי התביעה לאורך כל שלביה – החל ממילוי הטפסים והשגת האישורים המבוקשים, דרך ההתמודדות עם העיכובים השונים ועם דחיות שונות. המטרה של עורך הדין תהיה לדאוג שלקוחותיו יקבלו את כל הפיצויים המגיעים להם בהתאם לפוליסה ולוודא שסכום הכסף יכנס לחשבון שלהם כמה שיותר מהר.

עורך דין שוקי בלנגה, הינו עורך דין תביעות ביטוח אישיות בצפון, בעל ניסיון, כלים מקצועיים והיכרות מעמיקה עם התחום. אתם מוזמנים ליצור קשר ועורך הדין ישמח לעמוד לשרותיכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *