עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

ביטוח תאונות אישיות וקבלת הפיצויים

תאונות הן לא צפויות, כך שלצערנו, כל אחד יכול למצוא את עצמו מעורב בתאונה. תאונות עלולות לגרום לפגיעות גוף בדרגות כאלו ואחרות למעורבים בהם וזאת הסיבה, שאנשים רבים, לוקחים את האפשרות הזאת בחשבון ומבטחים את עצמם בביטוח תאונות אישיות. בכדי לקבל את הכיסויים של פוליסת ביטוח תאונות אישיות, על המבוטח להוכיח כי נותרה בו נכות זמנית או קבועה כתוצאה מהתאונה או שהוא איבד את כושר עבודתו באופן זמני או קבוע. הדרך להוכיח את זה, תהיה בדרך כלל באמצעות קבלת חוות דעת מקצועית ממוחה בתחום.

לא כולם מודעים לעובדה, שקבלת כספי הביטוח טומנת בחובה דרך חתחתים לא קצרה ולא פשוטה. חשוב, שעוד בטרם הגשת התביעה, התובע יקרא לעומק את הפוליסה אותה הוא מחזיק ברשותו – תוך שימת דגש על האותיות הקטנות (שפעמים רבות בגלל חוסר תשומת לב אליהן, התובעים מוצאים את עצמם מתמודדי עם "הפתעות לא נעימות"). דבר נוסף שחשוב לזכור, הוא שיש תקופת התיישנות על התביעה – בחלוף 3 שנים מיום התאונה, התביעה כבר לא תהיה רלוונטית – במקרים רבים, חברות הביטוח עושות כל אשר ביכולתן בכדי שהליך התביעה "ימרח" על פני התקופה הזאת והיא לא תהיה רלוונטית בסופו של דבר – בכדי למנוע מצבים כאלו, קיימת חשיבות גבוהה להיוועץ בעורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, אשר יוכל לייעץ וללוות את התובעים לאורך כל התהליך ולדאוג שחברות הביטוח לא יפעילו מניפולציות, אשר בסופו של דבר ימנעו מהתובעים את הכספים המגיעים להם – חשוב לציין, שחברות הביטוח מערימות עוד קשיים נוספים רבים, בכדי לעכב את תהליך התביעה ככל הניתן.

נפגעתם בתאונה? מעוניינים להגיש תביעה לחברת הביטוח על מנת לקבל את הכספים המגיעים לכם – עורך דין שוקי בלנגה הינו בעל הכלים, הידע המקצועי והניסיון אשר יאפשרו לו לסייע לכם לעבור את התהליך בצורה המהירה ביותר. עורך דין בלנגה, ילווה אתכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת מלוא סכום הכסף המגיע לכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים על תביעות ביטוח תאונות אישיות ועל התהליך בדרך לקבלת הכספים המגיעים לכם בהתאם לפוליסה.