עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

ביטוח מחלות קשות – אופן ההתנהלות

ישנם מקרים בחיים שאינם צפויים ולצערנו, חלק מהמקרים הללו הם מקרים לא נעימים. מחלות קשות, מהווה אחד מסוגי המקרים הללו – מעבר לקושי הרגשי והנפשי הטמון בגילוי של  מחלה קשה אצל בן משפה, אותה המשפחה, יכולה למצוא את עצמה גם מתמודדת עם קשיים כלכליים – גם כתוצאה מירידה ביכולת הפרנסה של אותו אדם אשר חלה במחלה וגם בעקבות ההוצאות הכספיות הגבוהות הטמונות בצורך בבדיקות ובטיפולים באותה המחלה. כחלק מכך, קבלת פיצוי כספי, תהווה כדרך לעמוד בהוצאות המדוברות ולעבור את התקופה הלא פשוטה הזאת על הצד הטוב ביותר. המודעות למקרים כאלו, גורמת ליותר ויותר אנשים לרכוש פוליסת ביטוח מחלות קשות ולהיות מוכנים על ידי כך לכל מקרה שלא יקרה.

ביטוח מחלות קשות, מעניק למבוטחים פיצוי כספי במקרים של מחלות קשות – כמובן, שהמחלות או הפגיעות, מצוינות בפוליסה. כמובן, שישנם סוגים שונים של פוליסות ביטוח וקיימת חשיבות גבוהה לבחור בצורה מוקפדת בפוליסה המתאימה ולקבל ייעוץ מקצועי, אשר יאפשר לבצע את הבחירה המתאימה ביותר.

חשוב לציין שגם במקרים בהם בחרתם בצורה נבונה ומושכלת את אותה פוליסת מחלות קשות, אתם עדיין יכולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם קשיים בעת הגשת התביעה. חברות הביטוח מערימות קשיים רבים על התובעים – עיכובים, דחיות וכן הלאה.. כמובן, שאם יהיה לצדכם עורך דין תביעות ביטוח מחלות קשות מקצועי ומנוסה, התהליך יכול להתקצר משמעותית וההתמודדות עם הקשיים תהיה הרבה יותר פשוטה – עורך הדין יהיה בעל הכלים המתאימים בכדי לעקוף ולהתמודד עם כל קושי.

אם גם אתם גיליתם שאתם חולים במחלה קשה ומעוניינים להגיש תביעת ביטוח בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין שוקי בלנגה. עו"ד בלנגה הינו עו"ד תביעות ביטוח בצפון, עורך הדין מתמחה בתביעות ביטוח מחלות קשות. עורך דין בלנגה, ילווה אתכם לאורך כל התהליך, החל מהליך הייעוץ הראשוני לגבי עילת הגשת התביעה לחברת הביטוח ועד לקבלת מלוא סכום הפיצויים המגיעים לכם. לקביעת פגישה ולקבלת ייעוץ מעורך דין בלנגה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום.