עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

ביטוח לאומי – לפעמים גם נתקלים בקשיים

כאשר מדובר בנושא של תביעות ביטוח לאומי, רוב האנשים מתחילים את התהליכים באופן עצמאי, מתוך מחשבה שהתהליך לא אמור להיות מורכב מדי ומילוי של מספר טפסים עם הפרטים שלהם, זה לא משהו שהם לא יכולים להסתדר אתו לבד. מה שקורה בפועל הוא שחלק גדול מהאנשים, נתקל בקשיים בשלב כזה או אחר בהליך התביעה, כאשר אחוז לא נמוך מתוך האנשים האלו, פשוט מרים ידיים ומוותר – הוויתור יכול לגרום להפסד של סכום כסף לא נמוך אשר מגיע להם – סכום כסף אשר יכול לסייע להם לעבור את התקופות הלא פשוטות – בגינן הן כנראה הגישו את התביעה לביטוח הלאומי מלכתחילה.

המצב יכול להיות שונה לגמרי, אם אותם האנשים הניגשים להליך תביעה שכזה, יבינו שמדובר בדרך חתחתים לא פשוטה ושלמרות שאולי נראה להם שמגיע להם ובסך הכול זה לא אמור להיות מורכב לקבל את מה שמגיע להם. הדרך לקבלת המגיע, דורשת לעיתים הכנות מוקדמות – לדוגמא, גם וועדה רפואית, מהווה תהליך אשר מצריך הכנה מוקדמת – מי שמוזמן לוועדה שכזאת, צריך לדעת מה צפוי להיות שם, מי האנשים אשר מהווים חלק מהוועדה, מה הם עתידים לשאול אותו וכל פרט אחר רלוונטי בנושא. הדרך הטובה והיעילה ביותר להתכונן לוועדה רפואית ובאופן כללי להתמודד בצורה הטובה עם כל אותם קשיים אשר יכולים לעלות בהליך ההתנהלות מול ביטוח לאומי – היא להסתייע בעורך דין ביטוח לאומי מקצועי ומנוסה, אשר ברשותו הכירות מעמיקה עם הגוף הזה ואופן ההתנהלות שלו – מה שיאפשר לו להתוות לכם את הדרך לקבל את כל מה שמגיע לכם.

אם אתם עומדים לפני הליך של תביעת ביטוח לאומי ומעוניינים בשירותיו של עורך דין ביטוח לאומי מקצועי ומנוסה – עורך דין שוקי בלנגה – עורך דין ביטוח לאומי בצפון, הוא האיש עבורכם. לעורך דין בלנגה היכרות מעמיקה עם הביטוח הלאומי, עם התהליכים השונים אותם יש לעבור בדרך לקבלת הפיצויים ועם הדרכים הטובות ביותר להשגת המטרה – אם יש לכם שאלות או שאתם מעוניינים לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית, אתם מוזמנים ליצור קשר..