עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

איך מתמודדים עם הסחבת בתביעות ביטוח?

רבים מהאנשים אשר משלמים מדי חודש סכומי כסף גבוהים עבור פוליסות ביטוח, בטוחים שיום אחד, אם וכאשר הם יזדקקו ויהיו זכאים לפיצויים המגיעים להם מחברת הביטוח, הם רק יצטרכו למלא מספר טפסים לצורך התביעה והכסף מהחברה יעבור אל חשבון הבנק שלהם תוך זמן קצר. בפועל, החשיבה הזאת, רחוקה שנות אור ממה שקורה בפועל – חברות הביטוח יוצרת סחבת בתביעות, תוך שימוש במגוון רחב של טכניקות אשר נועדו למטרה זו.

בעת הליך של תביעת ביטוח, התובעים עלולים לגלות שהתביעה שלהם נדחתה מבלי שהם יצליחו להבין באמת מה הייתה הסיבה לדחייה. הם יכולים למצוא את עצמם מתמודדים עם דרישות להמצאת טפסים שהגישה אליהם היא על סף הבלתי אפשרית ורשימת הסיבות אשר יוצרות את הסחבת יכולה להיות עוד ארוכה. מאוד חשוב שאותם אנשים לא ירימו ידיים, יתייאשו או יוותרו על מה שמגיע להם – במקרים רבים, גם דחייה מתגלה בדיעבד כלא מוצדקת. פנייה לקבלת ייעוץ מעורך דין תביעת ביטוח יכולה להוות כצעד חשוב ומשמעותי בדרך לקבלת מלוא גובה הפיצויים אשר מגיעים לכם. עורך דין מקצועי המכיר לעומק את כל חברות הביטוח, את דרך ההתנהלות שלהם ואת הטכניקות בהן הן עושות שימוש ליצירת סחבת ידע איך להתמודד עם חברות הביטוח, איך לקצר תהליכים ואיך לדאוג שחברת הביטוח תשלם את הפיצויים.

אז אם נתקלתם במקרה של סחבת בתביעות דיקלה או סחבת בתביעות חברת ביטוח אחרת – אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין שוקי בלנגה. עורך דין בלנגה הינו בעל ניסיון וידע רב בתחום תביעות הביטוח מול כל החברות בארץ. הניסיון והכלים שברשות עורך דין שוקי בלנגה, מאפשרים לו לסייע ללקוחותיו לדלג על כל משוכה שחברות הביטוח עלולות להציב בדרך לקבלת כל הפיצויים המגיעים להם, בהתאם לפוליסה. אם יש לכם שאלות או אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לנושא של סחבת בתביעות ביטוח, אתם מוזמנים ליצור קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *