עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

איך לתבוע את חברת הביטוח במקרה של מחלה קשה

אנשים רבים משקיעים מדי חודש סכומי כסף לא קטנים עבור פוליסות ביטוח הכוללות בין היתר כיסוי מפני מחלות קשות שונות. כמובן, שהפירוט לגבי סוג המחלות יהיה מפורט בפוליסת הביטוח.
על פי הפוליסה והכיסוי המדובר, במידה ואחת מאותן מחלות קשות תהווה יום אחד את נחלתו של המבוטח, הוא יהיה זכאי לקבל פיצוי כספי חד פעמי – כל הפרטים לגבי גובה הפיצוי מוגדרים ומוסכמים מראש.
כך יוצא, שאם חלילה יום אחד המבוטח חלה באחת מאותן המחלות המוגדרות בפוליסה שלו, הוא צריך להגיש תביעת ביטוח בנושא ועליו לקבל את הפיצוי הכספי החד פעמי עליו הוסכם מראש.

אז למרות המצב הרגיש של המבוטחים ולמרות שסכום הפיצוי הכספי מגיע להם בהתאם לפוליסה, הם עתידים למצוא את עצמם נדרשים לנהל מלחמה ארוכה וקשה אל מול חברות הביטוח על מנת לקבל את הכסף המגיע להם ולהסתייע בו במצב הרגיש בו הם נמצאים. בכדי למנוע את ההתמודדות הקשה, ההמלצה היא לפנות כבר בשלב מוקדם לעורך דין תביעות ביטוח המתמחה באופן פרטני בתביעות ביטוח מחלות קשות. עורך הדין יוכל לעבור ביחד אתכם על הפוליסה, לראות מה מגיע לכם ולסייע להם בכל תהליך התנהלות מול חברת הביטוח בדרך לקבלת סכום הפיצוי אשר מגיע לכם מאותה חברת ביטוח. במקרים רבים, עורך הדין יוכל למנוע מצבים בהם המקרה יצטרך להגיע להגשת תביעה לבית המשפט.

עורך דין שוקי בלנגה הינו עורך דין תביעות ביטוח בעל ניסיון רב בתחום. ברשות עורך הדין  ידע מקצועי והיכרות מעמיקה עם חברות הביטוח ועם הדרכים להתנהלות מולן במקרים של תביעות ביטוח.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד בלנגה ולקבל שירותי ייעוץ מקיפים אשר יהוו צעד ראשון ומשמעותי בדרך לקבלת הפיצוי אשר מגיע לכם בהתאם לפוליסת הביטוח.
בסיועו של עורך דין בלנגה יהיה ניתן לקצר את התהליכים ולעבור את כל המכשולים שחברות הביטוח עלולות להציב במקרים שכאלו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *