עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

איך להתנהל מול חברות הביטוח בהליך של תביעה?

הליך הגשת תביעה הוא אף פעם לא פשוט, בעיקר בגלל הבירוקרטיה הרבה אשר טמונה בהליך שכזה.
יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הליך תביעה הולך ומסתבך ולעיתים זה קורה דווקא שאנחנו הכי פחות מוכנים לכך. כך יוצא שאנשים רבים אשר שילמו במשך שנים רבות סכומי כסף מכובדים עבור פוליסות ביטוח מסוגים שונים – עלולים לחשוב שביום בו הם יזקקו לכספים המגיעים להם על פי הפוליסה, הם עתידים לקבל את מלוא הסכום מבלי שזה ידרוש מהם יותר מדי השקעה או מאמץ.
אותם אנשים עלולים לגלות שהחשיבה הזאת אותה סיגלו לעצמם הייתה מוטעית מהיסוד ובפועל, בזמן אמת חברות הביטוח יציבו להם קשיים ומכשולים רבים בדרך לקבלת התביעה – אם בכלל.
כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה שאותם אנשים ידעו כיצד צריך להתנהל מול חברות הביטוח בעת הליך הגשת תביעה.

כל חברת ביטוח מפרסמת באתר האינטרנט שלה, את הטפסים אותם צריך למלא ואת כול אותם שלבים שיש לעבור בהליך הגשת התביעה. אז כמובן, שבשלב הראשון, חשוב לעקוב בקפידה אחרי הוראות אלו ולמלא אותן בצורה מדויקת. הבעייתיות יכולה להתחיל, אשר נציג מטעם החברה יבקש מכם להמציא מסמכים שונים אשר הגישה אליהם תראה לכם בלתי אפשרית או כמעט בלתי אפשרית. כמובן שקיימת חשיבות לא לחשוש מלשאול שאלות ולבקש הכוונות הצורך. נוסף על כך, חשוב להישאר לכל אורך שלבי התביעה עם יד על הדופק ולוודא שהיא איננה קרובה להתיישנות – במקרים מסוימים חברות הביטוח ימצאו מיני דרכים ושיטות אשר ייעודן לעכב את התקדמות הליך התביעה.

במידה ואתם חשים שאתם לא מסוגים לעבור בכוחות עצמכם את אותם הקשיים שחברות הביטוח מציבות לכם בדרך לקבלת הכספים המגיעים לכם, אל תהססו לפנות לקבל סיוע מעורך דין מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בתחום של תביעות ביטוח.
עורך דין שוקי בלנגה, הינו עו"ד מנוסה המתמחה בפיצוי נפגעי תאונות וכחלק מכך יוכל להוות את הכתובת המקצועית והטובה ביותר עבור כל מי שמתמודד עם קשיים בנושא של תביעות ביטוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *